על המפגשים המרפאים, הסדנאות ושיעורי היוגה בגבעתיים

מפגשי ריפוי - גוף-נפש-תודעה-רוח

החוויות שאנחנו חווים והטראומות שאנחנו עוברים נטבעות לנו בגוף, בתאי הגוף, באיברים, בשרירים, ברקמות...

במפגש נפתח הקשבה לגוף, הקשבה לכאב, הקשבה לנשימה, פתיחת הנשימה באמצעות תרגילי נשימה ושליטה בנשימה.

דרך ההקשבה לגוף, לכאב ולנשימה עולות לפעמים תחושות גוף ועולים רגשות וטראומות. אני מלווה אותך במה שקורה ובודקת יחד איתך איך ניתן לשחרר את הטראומות, את הכאבים ואי הנוחות יחד עם מתן מקום לרגשות שעולים ושחרורם.

ההקשבה פנימה וההתייחסות לכל מה שעולה, בגוף, בלב ובנפש, יחד עם גילוי ויצירת משאבים שמעצימים אותנו, יחד עם פיתוח של אהבה עצמית והערכה למי שאנחנו עכשיו, מלמדת אותנו ומאפשרת לנו לטפל בפצעים ישנים ומגדילה לנו את חלון האפשרויות להתמודד עם אתגרי החיים החדשים.

המפגש כולל כלים מעולם הפילוסופיה והפסיכולוגיה של היוגה, מעולמות המיינדפולנד, ההתמקדות, הדיאלוג הפנימי, טיפול בטראומה (S.E), הילד/ה הפנימי/ת, ריברסינג ועוד.

המפגש יכול להיות בישיבה על ספה, בשהיה בתנוחת יוגה משקמת או להיות מלווה בתנועה - תנועה טיפולית ותנוחות מעולם היוגה הטיפולית.

המפגש יכול להיות מלווה במגע - מגע אנרגטי מרפא, מגע פשוט של חיבוק ואהבה ומגע של תאי מסז' בו אני יוצרת תנועה, מתיחה והארכה לגופך, ויכול להיות מלווה בצלילים ותדרים מרפאים של הקערה הטיבטית. חלק מהמפגש יכול להיות על ערסל יוגה - התנועה והערסול יחד עם המגע שלי והעיסוי דרך ההערסל, מרגיעים ומרפאים בפני עצמם.

כל הכלים והאפשרויות ניתנים בהתאם לבקשת ובחירת המטופל/ת מתוך יצירת מערכת יחסים מבוססת אמון ועם המון אהבה!

במפגש ניתן לטפל באתגרים נפשיים-רגשיים כמו טראומות, CPTSD פוסט טראומה מורכבת, חרדות, הורות, זוגיות, תקיעויות בחיים, דפוסים שרוצים לשחרר וכד' וכן בבעיות פיסיות כמו בעיות נשימה, אסטמה, כאבי ראש ומגרנות, נעילת לסתות, בעיות עיכול, שיפור יציבה, בעיות וכאבי גב, צוואר, ברכיים, כפות רגליים, החזרת אנרגיות וחיים לגוף, בעיות עצביות ועוד. ניתן אף לטפל רק בכאב, שאינו נובע מבעיה מסוימת, אלא שהוא הבעיה עצמה. 

שיעורי יוגה תרפיה ומיידפולנס בגבעתיים

השיעור מכוון לאנשים מאותגרים גופנית - שלא תרגלו שנים ואולי אף בכלל לא, שקשה להם מאד להתחיל גם בשיעורי מתחילים אחרים, שסובלים מבעיה או כאב שמונעים מהם להגיע לפעילות גופנית כלשהי כמו פיברומיאלגיה לדוגמא.

השיעור מאד רך, תומך, נעים לגוף ולנפש ומלא אהבה. העבודה היא בעיקר על הכנסת תנועתיות למפרקים, התקרקעות, הרפיה, הרגעות ונשימות, מעט חיזוק ועבודה על שיווי משקל, כשהכל משולב במיינדפולנס - תרגול של קשב לגוף ולשפת הגוף.

מנסיוני ומנסיון מתרגלי, זה שיעור שיכול לפתור בעיות רפואיות רבות שלא נמצא להן פתרון רפואי (או שנדרשו לניתוח).

כמו כן, אני שמה דגש על כל נושא היציבה וההליכה ואבני הבסיס המרכיבים אותו, החל מכפות הרגליים, ברכיים ועד לשרירי רצפת האגן, הגב העליון, הכתפיים והצוואר.

ימי ראשון ורביעי ב 9:30 בבוקר

שיעור יוגה למתחילים​ בגבעתיים

שיעור חדש בימי שלישי ב- 8:30-9:45 בבוקר לנשים בלבד.

תרגול יוגה למתחילים במטרה להתקדם ברמת הקושי בהמשך.

משלב מעט נשימות ובעיקר תרגול ויניאסה זורם.

 
מלי ארגמן -יוגה גבעתיים
052-7908882

עקבו אחריי

  • יוגה למתחילים בגבעתיים
  • Facebook
  • Instagram