top of page

על המפגשים המרפאים, הריברסינג ושיעורי היוגה בגבעתיים

מפגשי ריפוי - גוף-נפש-תודעה-רוח

החוויות שאנחנו חווים והטראומות שאנחנו עוברים נטבעות לנו בנשימה ובגוף, בתאי הגוף, באיברים, בשרירים, ברקמות...

במפגש נפתח הקשבה לגוף, הקשבה לכאב, הקשבה לנשימה, פתיחת הנשימה באמצעות תרגילי נשימה ושליטה בנשימה.

דרך ההקשבה לגוף, לכאב ולנשימה עולות לפעמים תחושות גוף ועולים רגשות וטראומות. אני מלווה אותך במה שקורה ובודקת יחד איתך איך ניתן לשחרר את הטראומות, את הכאבים ואי הנוחות יחד עם מתן מקום לרגשות שעולים ושחרורם.

ההקשבה פנימה וההתייחסות לכל מה שעולה, בגוף, בלב ובנפש, יחד עם גילוי ויצירת משאבים שמעצימים אותנו, יחד עם פיתוח של אהבה עצמית והערכה למי שאנחנו עכשיו, מלמדת אותנו ומאפשרת לנו לטפל בפצעים ישנים ומגדילה לנו את חלון האפשרויות להתמודד עם אתגרי החיים החדשים.

המפגש כולל כלים מעולם הפילוסופיה והפסיכולוגיה של היוגה, מעולמות המיינדפולנד, ההתמקדות, הדיאלוג הפנימי, טיפול בטראומה (S.E), הילד/ה הפנימי/ת, ריברסינג ועוד.

המפגש יכול להיות בישיבה על ספה, בשהיה בתנוחת יוגה משקמת או להיות מלווה בתנועה - תנועה טיפולית ותנוחות מעולם היוגה הטיפולית.

המפגש יכול להיות מלווה במגע - מגע אנרגטי מרפא, מגע פשוט של חיבוק ואהבה ומגע של תאי מסז' בו אני יוצרת תנועה, מתיחה והארכה לגופך, ויכול להיות מלווה בצלילים ותדרים מרפאים של הקערה הטיבטית. חלק מהמפגש יכול להיות על ערסל יוגה - התנועה והערסול יחד עם המגע שלי והעיסוי דרך ההערסל, מרגיעים ומרפאים בפני עצמם.

כל הכלים והאפשרויות ניתנים בהתאם לבקשת ובחירת המטופל/ת מתוך יצירת מערכת יחסים מבוססת אמון ועם המון אהבה!

במפגש ניתן לטפל באתגרים נפשיים-רגשיים כמו טראומות, CPTSD פוסט טראומה מורכבת, חרדות, הורות, זוגיות, תקיעויות בחיים, דפוסים שרוצים לשחרר וכד' וכן בבעיות פיסיות כמו בעיות נשימה, אסתמה, כאבי ראש ומגרנות, נעילת לסתות, בעיות עיכול, שיפור יציבה, בעיות וכאבי גב, צוואר, ברכיים, כפות רגליים, החזרת אנרגיות וחיים לגוף, בעיות עצביות ועוד. ניתן אף לטפל רק בכאב, שאינו נובע מבעיה מסוימת, אלא שהוא הבעיה עצמה. 

שיעורי יוגה תרפיה ומיידפולנס בגבעתיים

השיעור מאד רך, תומך, נעים לגוף ולנפש ומלא אהבה. העבודה היא בעיקר על הכנסת תנועתיות למפרקים, התקרקעות, הרפיה, הרגעות ונשימות, מעט חיזוק ועבודה על שיווי משקל, כשהכל משולב במיינדפולנס - תרגול של קשב לגוף ולשפת הגוף.

 

השיעור מתאים גם לאנשים מאותגרים גופנית - שלא תרגלו שנים ואולי אף בכלל לא, שקשה להם מאד להתחיל גם בשיעורי מתחילים אחרים, שסובלים מבעיה או כאב שמונעים מהם להגיע לפעילות גופנית כלשהי כמו פיברומיאלגיה לדוגמא.

מנסיוני ומנסיון מתרגלי, זה שיעור שיכול לפתור בעיות רפואיות רבות שלא נמצא להן פתרון רפואי (או שנדרשו לניתוח).

כמו כן, אני שמה דגש על כל נושא היציבה וההליכה ואבני הבסיס המרכיבים אותו, החל מכפות הרגליים, ברכיים ועד לשרירי רצפת האגן, הגב העליון, הכתפיים והצוואר.

ימי שני וחמישי ב 9:30 בבוקר

טיפולי ריברסינג וסדנאות

כל החוויות הלא נעימות והטראומות שעברנו נתקעו לנו בגוף ובנשימה. מכירים את המשפט: נעתקה נשמתי?... וכל אלו נשארים שם, מקטנים לנו את נפח הריאות ומנהלים את חיינו אפילו ללא שנהיה מודעים לכך.

את כל אלו אפשר לשחרר באמצעות הריברסינג - נשימה מעגלית. מדובר בטכניקת נשימה, תהליך עדין ועוצמתי גם יחד, שמשחרר רגשות מודחקים, אמונות מגבילות, טראומות עבר (אפילו את אלו שאנו לא זוכרים), מרפא מחלות וכאבים שונים, עוזר בהתמודדות עם כל קושי רגשי, נפשי, תודעתי/מנטלי ופיזי, מגדיל את נפח הריאות שלנו (שהולך וקטן משנה לשנה) ואת היכולת שלנו לנשום, ומרפא את נפשינו ואת מערכות היחסים שלנו עם עצמנו ועם העולם.

ניתן לרפא חרדות, דיכאון, תקיעויות בחיים, כעסים, דפוסים שלא משרתים אותנו עוד כמו התמכרויות (לסיגריות, אלכוהול, סקס, הימורים ועוד...), בעיות נשימה, אסתמה, כאבי ראש ומיגרנות, נעילת לסתות, בעיות עיכול שונות, בעיות וכאבים אוטופדיים, בעיות עצביות, אגורפוביה, חרדה חברתית, פוביות שונות (פחד מנחשים/ג'וקים, מקומות סגורים/גבהים, טיסות, זיקוקים ועוד), מניה דפרסיה (הפרעה דו-קוטבית), היפוכונדריה, כפייתיות (OCD), דיכאון אחרי לידה, הפרעות אכילה כגון אנורקסיה נרבוזה, בולמיה והשמנת יתר ועוד.

טיפולים אנרגטיים - רייקי

רייקי היא אנרגיית חיים אוניברסלית הנמצאת ביקום כולו ומועברת למטופל/ת דרך הלב והידיים שלי, בין אם במגע ישיר על הגוף, בין אם בהנחת הידיים מעט מעל הגוף ובין אם בטיפול מרחוק.

אנרגיית הרייקי מאזנת בין גוף ונפש, מה שמוביל לריפוי ולבריאות.

פרוש השם רייקי:

ריי - תודעה עליונה (מודעות קוסמית)

קי - אנרגיית החיים (אנרגיה קוסמית), ידועה גם כצ'י, פראנה, אור, רוח הקודש.

הרייקי משפיעה בכמה רבדים:

ברובד הפיזי - הרגעת כאביםאיזון לחץ דםטיפול בכאבי ראש ומגרנותטיפול בווירוסיםחיזוק המערכת החיסונית, סיוע בבעיות פוריות, הקלה בזמן הריון ולידה

ברובד הרגשי - סיוע בשחרור לחצים נפשיים, הפגת כעסים ומתחים,, טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, שיפור הזיכרון ויכולת הקשב והריכוז, שחרור רגשות מודחקים, מעניק שלווה ושקט פנימיים

ברובד הרוחני: התרוממות רוחנית, הגברת האינטואיציה, חידוד היצירתיות מתוך חיבור ליקום, איזון והעצמת מרכזי האנרגיה, חיזוק העוצמה הפנימית, מאפשר פתיחה של מרכז הלב, התפתחות יכולת התקשור, עידוד לצמיחה האישית והכוונה לדרך הנכונה למימוש ייעוד ולהשגת מטרות בחיים.

הרשמה
מלי ארגמן -יוגה גבעתיים
052-7908882

עקבו אחריי

  • יוגה למתחילים בגבעתיים
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page